Chcemy Wam Trochę przybliżyć jak będziemy gotować, czym będziemy Was motywować i na czym się skupimy proponując Wam ćwiczenia.

Jak wygląda nasza ‘dieta’ i czym będziemy Was ‘karmić’ ?

Jeśli chodzi o naszą ‘dietę’-bo jak wiadomo dieta powinna wpisywać się do zdrowego lifestylu, a nie być dla nas męką, zaproponujemy Wam duuużo ciekawych rozwiązań dietetycznych.

Z tego względu, że jedna z nas lubi mięso, a druga wegetarianką, na naszym blogu będą i dania dla mięsożerców i dla wegan i dla wegetarian, każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie;) Unikamy nabiału jak ognia! A gluten staramy się eliminować bądź ograniczać do minimum:)

Proponując posiłki szczególną uwagę przywiążemy do żywienia okołotreningowego, dlatego przy prawie każdej potrawie znajdziecie odnośnik czy jest to danie: śniadaniowe, przedtreningowe, potreningowe, czy wieczorne.

‘haha takie z nich sportsmenki a jedzą słodycze’

Tak, nie stronimy od słodyczy, staramy się znajdować zdrowsze zamienniki, dlatego też będzie sporo słodkich rozwiązań. Uzależnienie od cukru to poważny problem dzisiejszych czasów, ale w życiu chodzi o to by znaleźć złoty środek we wszystkich jego dziedzinach.

A co z motywacją i sportowym stylem życia?

To uprawianie sportu daje nam kopa! Kto nie lubi tych świdrujących endorfin ; )? Obydwie jesteśmy pozytywnie zakręcone na punkcie sportu, przeplatamy ich wiele. Codziennie będziemy Was inspirować końską dawką energii znajdującej się w jedzeniu jak i motywacji którą Wam przekażemy. Tak naprawdę życie jest codziennym treningiem, a naszą ulubioną formą treningu jest tabata, która niesamowite efekty! Przeplatamy różne ćwiczenia, wykonujemy je z uśmiechem na twarzy i cały czas przełamujemy własne słabości.

Dla świeżości umysłu- aeroby na powietrzu! Ćwiczenia w terenie! Jazda konna! Rower! Pływanie! Rolki! Squash! Prowadzimy również treningi! Jeśli chcesz, przyłącz się! ::)

A to wszystko po to by być szczęśliwym i zdrowym człowiekiem!

no-repeat;center top;;

Pin It on Pinterest

Share This